ASUS SmartO MD200 Silent Plus
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - havremælk
Mus inkl. musemåtte
=
Før
701,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
671,-
DKK
(536,80 ekskl. moms)
Mus
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4200 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Beige |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 114,5 mm |
| Dybde | 71 mm |
| Højde | 42,3 mm |
| Vægt | 85 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Brugervejledning | Ja |