Lenovo Tastatur
Bluetooth, 2.4 GHz - Svensk/Finsk - Grå
Mus
| Mus inkluderet | Tastatur og mus |
| Mus batteritype | AA |
| Antal knapper | 8 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 10 000 000 |
| Musens batterilevetid | 3 måned(er) |
Tastatur
| Forbindelsesteknologi | Bluetooth, 2.4 GHz; Wireless |
| Tastaturopsætning | QWERTY; Swedish/Finnish |
| Tastatursprog | Svensk/Finsk; Swedish/Finnish |
| Numerisk tastatur | Ja; Y |
| Tast til andenpilot | Ja; Y |
| Certificering | VCCI, BSMI, CB, IC, MIC, MOC, FCC, NTRA, AES-128, ANATEL, BQB, cTUVus, UkrSEPRO, FSC, WPC, SRRC, AiTi, NCC, iDA, RCM, MSIP, BIS, ICASA, TRA, Subtel, ICT, NTC, SIRIM, FAC, CNC, IFETEL, SDPPI, JRF, TUV Mark, ANRT, CERT, TRC, AFTIC, NTA, SDOCo, ANRCETI, MINCOM, STA, ACI, INACOM, TUV NOM; CE, CB, BQB, TUV Mark, cTUVus, FCC, IC, IDA, WPC, BIS, SIRIM, NTA, SDOCo, SDPPI, NTC, MIC, AITI, RCM, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, SRRC, ANRCETI, ICASA, MINCOM, STA, MoC, UkrSEPRO, ACI, FAC, TRA, NTRA, TRC, MOC, ICT, INACOM, NCC, ANRT, CERT, CNC/AFTIC, ANATEL, SUBTEL, IFETEL, TUV NOM |
| Key pitch | 19.05 mm |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB; USB Type-A |
| Modtager inkluderet | Lenovo USB-A Unified Pairing Receiver |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 43,74 x 12,88 x 1,48 mm |
| Tastatur vægt | 586 g; 586 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 111,29 x 62,23 x 36,06 mm |
| Mus vægt | 80 g; 80 g |
Strømstyring
| Tastatur batteritype | Trådløs |
| Kabler inkluderet | USB-A til USB-C |
| Batteriteknologi | Litium; Lithium |
| Strømkilde type | Battery |
Design
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Grå; Grey |
Emballeringsdata
| Pakketype | Brune kasse; Brown Box |
| Pakkebredde | 538 mm; 538 mm |
| Pakkedybde | 129 mm; 129 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm; 42 mm |
| Pakkevægt | 885 g; 885 g |
Genbrug af data
| Genbrugsplast | 65% |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C; 0-40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95%; 20-95 % |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 3 year(s) |
Systemkrav
| Andre understøttede operativsystemer | OS Independent |