Lenovo Tastatur - Saksnøglekontakt - Trådløs - Bluetooth 5.1 + 2.4 GHz RF Wireless
Fuld størrelse (100 %) - Grå
Tastatur
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Tastaturopsætning | QWERTY Norwegian |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Key pitch | 1,91 cm |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth 5.1 + 2.4 GHz RF Wireless |
| Sikkerhedsalgoritmer | AES-128 |
| Certificering | VCCI, BSMI, CB, IC, MIC, MOC, FCC, NTRA, AES-128, ANATEL, BQB, cTUVus, UkrSEPRO, FSC, WPC, SRRC, AiTi, NCC, iDA, RCM, MSIP, BIS, ICASA, TRA, Subtel, ICT, NTC, SIRIM, FAC, CNC, IFETEL, SDPPI, JRF, TUV Mark, ANRT, CERT, TRC, AFTIC, NTA, SDOCo, ANRCETI, MINCOM, STA, ACI, INACOM, TUV NOM |
Design
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Grå |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 437 x 124 x 15 mm |
| Tastatur vægt | 586 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 111 x 62 x 36 mm |
| Mus vægt | 80 g |
Mus
| Antal knapper | 8 |
| Antal programmerbare knapper | 5 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Rullende retning | 4-vejs |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 10 |
| Understøttelse af flere enheder | 3 |
| Musens batterikapacitet | 380 mAh |
| Musens batterilevetid | 3 måned(er) |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Samlende modtager | Ja |
Genbrug af data
| Genbrugsplast | 65% |
Strømstyring
| Tastatur batteritype | Li-Po |
| Batterikapacitet | 420 mAh |
| Batteriets levetid | 3 måned(er) |
| Batteriteknologi | Li-Po |
Leverandørfunktioner
| Opladningstid | 2 timer |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Systemkrav
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 3 År |