Lenovo Professional
sæt med mus og tastatur - scheizisk fransk/tysk - grå Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastatursprog | Schweizisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Key pitch | 1,91 cm |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Certificering | CE;CB;BQB;TUV Mark; cTUVus;FCC;IC;IDA;WPC; BIS;SIRIM;NTA;SDOCo; SDPPI;NTC;MIC;AITI;RCM; NCC;BSMI;MSIP;VCCI;JRF; SRRC;ANRCETI;ICASA; MINCOM;STA;MoC; UkrSEPRO;ACI;FAC;TRA; NTRA;TRC;MOC;ICT; INACOM;NCC;ANRT;CERT; CNC/AFTIC;ANATEL; SUBTEL;IFETEL;TUV NOM |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Grå |
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Batterikapacitet | 420 mAh |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Antal knapper | 8 |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Mus batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi til mus | Lithium |
| Musens batterikapacitet | 380 mAh |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 10 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 437,4 x 128,8 x 14,8 mm |
| Tastatur vægt | 586 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 111,29 x 62,23 x 36,06 mm |
| Mus vægt | 80 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 538 mm |
| Pakkedybde | 129 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 885 g |
| Pakketype | Kasse |