Lenovo Essential Wired Combo
sæt med mus og tastatur - QWERTY - dansk - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatursprog | Dansk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Windows taster | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Key pitch | 1,95 cm |
| Certificering | AAA, BSMI, CB, CE, C-tick, EAC, FCC, IC, KCC, TUV, UL, VCCI |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-A |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Mus kabellængde | 1,8 m |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 1 |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 15 - 60% |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 424 x 146 x 20 mm |
| Tastatur vægt | 570 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 111 x 62 x 34 mm |
| Mus vægt | 69 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 508 mm |
| Pakkedybde | 179 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 910 g |
| Pakketype | Kasse |