Lenovo Tastatur
Saksnøglekontakt - Trådløs - Dansk - Eclipse Black
Tastatur
| Tastatursprog | Dansk; Dansk; Dansk |
| Tastaturopsætning | 3-zone; 3-zone; 3-zone |
| Genvejstaster | Ja; F1 til F12; F1 til F12 |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt; Dome Switch taster; Dome Switch |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer; 10 millioner karakterer; 10 Million karakterer |
| Key pitch | 19,05 mm; 19,05 mm; 19,05 mm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth-version | 5.4; 5,3; 5,3 |
| Sikkerhedsalgoritmer | AES-128; 128-bit AES |
| Certificering | CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ; CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ; CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ |
| Nøgle rejseafstand | 19,05 mm |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
Sikkerhed
| Tastatur antal taster | 104+7; 105+7; 105+7 |
Funktioner
| Stil | Østyle |
Design
| Produktfarve | Eclipse Black; Sort; Eclipse Black |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende; Ja; Væskeafvisende |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| LED-indikatorer | Low-battery, CapsLock, NumLock, 3*device switch |
| Tastatur stil | Island stil |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A; USB-A; USB Type-A |
| USB Type-A | |
| Modtager inkluderet | Ja; Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Numre af batterier medfølger | 2 |
Ergonomisk
| Antal understøttede enheder | 3; 3 |
Mus
| Mus batteritype | AAA; AAA; AAA |
Strømstyring
| Antal batterier (tastatur) | 2; 2; 2 |
| Batteriets levetid | 36 måned(er); 36 måned(er); 36 måned(er) |
| Strømkilde type | Batteri |
| Driftsspænding | 1,5 V |
Andre funktioner
| Batterispænding | 1,5 V |
| Garantiperiode | 3 År; 3 År |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 433,6 mm; 433,6 mm; 433,6 mm |
| 123,4 mm; 123,4 mm; 123,4 mm | |
| Tastatur vægt | 415 g; 415 g; 415 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C; 0 - 40 °C; 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95%; 20 - 95%; 20 - 95% |
Genbrug af data
| Genbrugsplast | 95% |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse; Brown Box |
| Pakkebredde | 461 mm; 461 mm |
| Pakkedybde | 146 mm; 146 mm |
| Pakkehøjde | 33 mm; 33 mm |
| Pakkevægt | 631 g; 631 g |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja, Windows 10, Windows 11 |
| Andre understøttede operativsystemer | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
Porte & Grænseflader
| Bluetooth | Ja |