Produkt nr: 32E1N3100LA/00
EAN: 8712581804947
Varenummer: F24787562
billigst-pricerunner
Philips 32E1N3100LA skærm &#45 WLED &#45 32" &#45 AMD Adaptive-Sync &#45 VA &#45 4ms,1ms
Producent: Philips
Produkt nr: 32E1N3100LA/00
EAN: 8712581804947
Varenummer: F24787562
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.321,60 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 32E1N3100LA/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 80 cm (31.5")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 80000000:1
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Responstid (hurtig) Ja
Pixel pitch 0,36375 x 0,36375 mm
Pixeltæthed 69,93 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 85 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 69,8 cm
Synlig størrelse, vertikal 39,3 cm
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 40%
Overfladehårdhed 3H
sRGB-dækning (typisk) 121,33%
NTSC-dækning (typisk) 103,65%
Vis sRGB Ja
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Komponent video synkronisering Separate sync, Sync-on-green (SOG)
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 1.4
Lydindgang Ja
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
AC (strøm) indgang Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Skærmvisning (OSD) Ja
Plug and play Ja
LED-indikatorer Drift, Standby
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 30,5 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 0 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 715 mm
Dybde (med stativ) 248 mm
Højde (med stativ) 514 mm
Vægt (med stativ) 7,5 kg
Bredde (uden stativ) 715 mm
Dybde (uden stativ) 62 mm
Højde (uden stativ) 420 mm
Vægt (uden stativ) 5,78 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 930 mm
Pakkedybde 162 mm
Pakkehøjde 517 mm
Pakkevægt 9,71 kg
Pakketype Kasse
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Bæredygtighed
Indeholder ikke Kviksølv, PVC/BFR
Andre funktioner
Kompatible operativsystemer Mac OS X, Windows 11 / 10 / 8.1 / 8
Udvendigt finish type Tekstureret
Billedforbedring SmartImage game
Myndighedsgodkendelser CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003
Compliance-certifikater CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS
LowBlue tilstand Ja
EasyRead-tilstand Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Genbrug af data
Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%