FANTEC MR-SA1262-12G
intern RAID-enhed - SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s
Funktioner
| Størrelse | 13,3 cm (5.25") |
| Type | Bærerpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal understøttede HHD'er | 6 |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| HDD-grænseflade | Serial ATA III, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Materiale | Metal |
| Hot-swap | Ja |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Understøtter RAID | Ja |
| Nøglelås | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Ventilator diameter | 4 cm |
Vægt & størrelser
| Dybde | 159 mm |
| Bredde | 149,8 mm |
| Højde | 41,6 mm |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |