FANTEC MR-25
lagrings mobil rack - SATA 6Gb/s / SAS 6Gb/s
Funktioner
| Størrelse | 8,89 cm (3.5") |
| Type | Bærerpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal understøttede HHD'er | 2 |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| HDD-grænseflade | SATA, Serial ATA II, Serial ATA III, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Materiale | Plast |
| Hot-swap | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Nøglelås | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 130 g |
| Højde | 25 mm |
| Dybde | 146 mm |
| Bredde | 101 mm |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |