CoreParts
lagringspakning - SATA 3Gb/s - USB 3.0
Lagring
| Antal understøttede lagerdiske | 1 |
| Størrelse på lagerdisk | 2.5" |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | SATA |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) -porte | 1 |
Design
| Produkttype | HDD/SSD kabinet |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Aluminium |
Vægt & størrelser
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 13 mm |
| Vægt | 70 g |
| Pakkebredde | 152 mm |
| Pakkedybde | 101 mm |
| Pakkehøjde | 37 mm |
| Pakkevægt | 144 g |
Tekniske detaljer
| USB-drevet | Ja |