CoreParts
lagringspakning
Lagring
| Antal understøttede lagerdiske | 1 |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | mSATA |
| Hot-swap | Ja |
Porte & Grænseflader
| USB-tilslutning | Ja |
| Grænseflade | USB 3.0 |
Design
| Produkttype | HDD/SSD kabinet |
| Produktfarve | Sort |
Præstation
| Plug and play | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 37,5 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 12,5 mm |
| Vægt | 50 g |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 17 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |