3.5 USB 3.0 SATA Enclosure EU
Design
| Produktfarve | Sort |
Præstation
| Dataoverførselshastighed | 5 Gbit/sek. |
Vægt & størrelser
| Bredde | 111 mm |
| Dybde | 181 mm |
| Højde | 32 mm |
| Vægt | 120 g |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 150 g |
| Produktfarve | Sort |
| Dataoverførselshastighed | 5 Gbit/sek. |
| Bredde | 111 mm |
| Dybde | 181 mm |
| Højde | 32 mm |
| Vægt | 120 g |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 150 g |