DELL Skærm
27" - IPS - 144 Hz - 8 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.347,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.317,-
DKK
(1.053,60 ekskl. moms)
Strømstyring
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 35 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Andre funktioner
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Compliance-certifikater | TÜV |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Funktioner
| Hældningsvinkel | 21° |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 80 % |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 611,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 199,9 mm |
| Højde (med stativ) | 453,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,8 g |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 in) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixeltæthed | 81 ppi |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Responstid | 8 ms |
| LED-baggrundsbelysning | LED Edgelight System |
| Antirefleksskærm | Ja |