Produkt nr: RF-D12TF-B1
EAN: 5056547200897
Varenummer: F23381367
billigst-pricerunner
NZXT F Series F120 RGB DUO Triple Pack
Producent: NZXT
Produkt nr: RF-D12TF-B1
EAN: 5056547200897
Varenummer: F23381367
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(687,20 ekskl. moms)
Producent: NZXT
Produkt nr: RF-D12TF-B1
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Udover at se godt ud, vil disse RGB-kølere holde din computer kølig, selv når den kører tung grafik og spil. Med en størrelse på 120 mm og en støjreduktion på kun 29 dBA, vil du ikke engang bemærke, at de er der - indtil du ser den betydelige temperatur reduktion.
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 1800 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 29 dB
Maksimal luftstrøm 48.58 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 2.42 mmH2O
Antal pr. pakke 3 stk
Blæser, hastighed (maks.) 1800 rpm
Blæser, hastighed (min.) 500 rpm
Ventilatorens middeltid til fejl (MTTF) 1000 t
Design
Produktfarve Sort
Materiale Gummi, Plast
Antal blæsere 3 blæser(e)
Belysning LED Ja
Antal lysdioder 20
Belysningsfarve Flere
Ventilatorstik 4-polet
Ventilatorstyring Ja
Strømstyring
Strømforsyning 1.56 W
Spænding 12 V
Nominel strøm 0.13 A
Vægt & størrelser
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 25 x 120 mm