LC Power LC-M32-QHD-165-C-V2 skærm - 31.5" - VA - 1ms,4,5ms
QHD 2560x1440 ved 165Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.452,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.422,-
DKK
(1.937,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Understøttede grafikopløsninger | 2560 x 1440 |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2724 x 0,2724 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 95,2% |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| NTSC-dækning (typisk) | 86,3% |
| Adobe RGB dækning | 91,5% |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Billede-i-billede | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31,1 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 47,3 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,2 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,2 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsstrøm | 1.5 A |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1541599 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 711 mm |
| Dybde (med stativ) | 106 mm |
| Højde (med stativ) | 423 mm |
| Vægt (med stativ) | 6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 711 mm |
| Dybde (uden stativ) | 252 mm |
| Højde (uden stativ) | 526 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7,07 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 790 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 530 mm |
| Pakkevægt | 8,2 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort |
| Brugervejledning | Ja |