Hewlett-Packard Skærm
27" - 180 Hz - 1 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.171,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.141,-
DKK
(1.712,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 10 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 180° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Slot til kabellås | Nej |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 25 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 56 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 56 kWh |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 223,3 mm |
| Højde (med stativ) | 523,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,33 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 52,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 364,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,29 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | BIS, BSMI, CB, CCC, CEL, CSA, EAC, FCC, ISO 9241-307, KC, KCC, NOM, PSB, TUV, TUV LBL, WEEE, VCCI, ISC, CEC, WW-applikation, ICE, TUV-flimmerfri, UAE, UAE RoHS, Ukraine, Eyesafe Certification, Low halogen |
Emballage indhold
| Medfølgende software | HP OMEN Gaming Hub |
Display
| Vertikalt scanningsområde | 50 - 180 Hz |
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27) |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Responstid | 1 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 10000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farveområde | 95% Display P3 |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Pixeltæthed | 109 ppi |
| Type af baggrundslys | Kant LED |
| Skærmoverflade | Mat |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Tågehastighed | 25% |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 283 kHz |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Synlig diagonal skærmstørrelse | 27 tommer |