CoreParts - 128MB - SDRAM - SO DIMM 144-PIN
Ikke-ECC
Funktioner
| Intern hukommelse | 0,128 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 0.128 GB |
| Komponent til | Laptop |
| Produktfarve | Grøn |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |