CoreParts - 2GB - DDR3 - 1333MHz - DIMM 240-pin
Ikke-ECC
Funktioner
| Intern hukommelse | 2 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 2 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3 |
| Hukommelsesur hastighed | 1333 MHz |
| Hukommelse form faktor | 240-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Produktfarve | Grøn |
| Oprindelsesland | Kina |
| Blybelægning | Guld |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
| Pakketype | DIMM |