ASUS TUF Gaming VG27VQM skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms,5ms
Full HD 1920x1080 ved 240Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS TUF Gaming VG27VQM skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms,5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS TUF Gaming VG27VQM skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms,5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.991,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.961,-
DKK
(1.568,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS TUF Gaming VG27VQM skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms,5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS TUF Gaming VG27VQM skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms,5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.121,-
DKK
(1.696,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | 1 ms |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 292 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 240 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 297.88 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 336.31 mm |
| Digital horisontal frekvens | 292 - 292 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 240 Hz |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 105% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 120 mm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 90 - -90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1119299 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 609 mm |
| Dybde (med stativ) | 211.2 mm |
| Højde (med stativ) | 386.9 mm |
| Vægt (med stativ) | 6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 609 mm |
| Dybde (uden stativ) | 44 mm |
| Højde (uden stativ) | 359.9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3.77 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 682 mm |
| Pakkedybde | 448 mm |
| Pakkehøjde | 209 mm |
| Pakkevægt | 8.2 kg |