Produkt nr: 90LM07Z0-B01370
EAN: 4711081564218
Varenummer: F23131033
billigst-pricerunner
ASUS ProArt PA348CGV skærm &#45 LED baglys &#45 34" &#45 AMD FreeSync Premium Pro &#45 IPS &#45 2ms
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM07Z0-B01370
EAN: 4711081564218
Varenummer: F23131033
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(5.021,60 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM07Z0-B01370
Læs mere her
ASUS ProArt PA348CGV skærm - Bedste valg for kreative profesionelle
PA348CGV skærmen har en unik AMD FreeSync Premium Pro teknologi, som reagerer øjeblikkeligt på grafikkortet, og sørger for at fjerne enhver forsinkelse, som muligvis kan skabe uskarphed eller forvriding i dine designs. Skærmen har en 120 Hz opdateringsfrekvens, som giver dig en jævn og gnidningsfri oplevelse, uanset om du arbejder med video, grafisk design eller spil.
Investere i ASUS ProArt PA348CGV skærm i dag og oplev en ny kreativ verden!
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 400 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 2 ms
Skærmoverflade Mat
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1.073 milliarder farver
Pixel pitch 0,2325 x 0,2325 mm
Pixeltæthed 110 ppi
Horisontal scanningsområde 185 - 185 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 120 Hz
Synlig størrelse, horisontal 80 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,5 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 151 kHz
Digital vertikal frekvens 30 - 100 Hz
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 98%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Design
Markedspositionering Grafisk design
Produktfarve Sort
Farve Sort
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-C
Antal upstream-porte Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11,5 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område 30 - -30°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 23 - -5°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Strømforbrug (typisk) 29,7 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1172006
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 817,6 mm
Dybde (med stativ) 245 mm
Højde (med stativ) 568,9 mm
Vægt (med stativ) 12,2 kg
Bredde (uden stativ) 817,6 mm
Dybde (uden stativ) 68,9 mm
Højde (uden stativ) 368,2 mm
Vægt (uden stativ) 7,8 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 930 mm
Pakkedybde 300 mm
Pakkehøjde 488 mm