Active Key Medical Small
mus - USB, PS/2 - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
791,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
761,-
DKK
(608,80 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Knapper |
| Rul | Ja |
| Antal knapper | 2 |
| Anbefalet brug | Universel |
| Certificering | CE, FCC |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 37 mm |