Acer Wireless Mouse (MX202)
mus - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
521,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
491,-
DKK
(392,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Strømforbrug | 15 mA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 58 mm |
| Dybde | 99 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 54 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 75 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 68 g |
| Pakketype | Kasse |