Acer Vero Macaron AMR020
mus - 2.4 GHz - grå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
648,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
618,-
DKK
(494,40 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Touch-knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 2 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60,6 mm |
| Højde | 27,7 mm |
| Vægt | 50 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |