Acer Vero AMR020
mus - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
619,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
589,-
DKK
(471,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Frekvensbånd | 2..4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Vertikal design | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
Vægt & størrelser
| Vægt | 48 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |