Acer Predator Cestus 315 (PMW010)
mus - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
847,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
817,-
DKK
(653,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 6500 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 8 |
| Antal programmerbare knapper | 8 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 10 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 72,2 mm |
| Dybde | 136,2 mm |
| Højde | 40,4 mm |
| Vægt | 135 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 550 mm |
| Pakkedybde | 145 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |