Acer Nitro XF240Y X1biiph skærm 23.8" - AMD FreeSync 1ms
Full HD 1920x1080 180Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.265,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.235,-
DKK
(988,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |