32GB Memory Module
Funktioner
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 2666 MHz |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelse form faktor | 260-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Produktfarve | Grøn |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 20 g |