Samsung Galaxy Book5 Pro Bærbar PC
Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 258V / 2.2 GHz - 32 GB LPDDR5X - 1 TB SSD - NVM Express (NVMe) - 16" AMOLED
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Samsung Galaxy Book5 Pro Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Samsung Galaxy Book5 Pro Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
14.710,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
14.610,-
DKK
(11.688,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Ydeevnekerner | 4 |
| Effektive Kerner | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Platformteknologi | Intel Evo |
| Funktioner | Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-ydeevne Op Til (TOPS) | 47 TOPS |
| Total processorpræstation op til (TOPS) | 115 TOPS |
| AI datatype understøttelse på NPU | INT8 |
| Sparsitet Understøttelse | Ja |
| AI softwarerammer understøttet af NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, WindowsML |
| Understøttelse af Windows Studio Effekter | Ja |
| RAM | 32 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM; Litiumion |
| Hovedlager | 1 TB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Type | 16" - AMOLED; Tastatur, ClickPad |
| Berøringsskærm | Ja |
| Opløsning | 2880 x 1800 (WQXGA+); 2 Megapixel |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 120 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 500 cd/m² |
| Farvespektrum | 120% DCI-P3 |
| Egenskaber | Anti-reflekterende; Dobbelt strøm (2x2); Vision Booster, Galaxy AI |
| Tastaturnavn | Pro-tastatur |
| Grafik-processor | Intel Arc Graphics 140V - op til 64 TOPS |
| Videohukommelse | 16 GB |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Staggered HDR |
| Lyd | Fire stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos |
| Audiofunktioner | Output: Smart Amp |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kapacitet | 76 Wh |
| Run-time | Op til 25 timer |
| Batteri run-time | Video playback: op til 25 timer |
| Output | 65 Watt |
| Interfacedetaljer | HDMI ¦ 2 x Thunderbolt 4 ¦ USB 3.2 (Type A) ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon |
| Hukommelseskortlæser | Ja (microSD) |
| Farve | Grå |
| Integrerede funktioner | Lyssensor for omgivelser |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Udstyr inkluderet | 65 W USB-C strømadapter |
| Medfølgende ledninger | USB-C til USB-C kabel |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.54 cm x 25.04 cm x 1.25 cm |
| Vægt | 1.56 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |