Samsung Galaxy Book5 Pro 360 Bærbar PC
Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 258V / 2.2 GHz - 32 GB LPDDR5X - 1 TB SSD - NVM Express (NVMe) - 16" AMOLED
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Samsung Galaxy Book5 Pro 360 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Samsung Galaxy Book5 Pro 360 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
15.730,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
15.630,-
DKK
(12.504,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - Ja - flipdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Ydeevnekerner | 4 |
| Effektive Kerner | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Platformteknologi | Intel Evo |
| Funktioner | Intel Smart Cache |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-ydeevne Op Til (TOPS) | 47 TOPS |
| Total processorpræstation op til (TOPS) | 115 TOPS |
| AI datatype understøttelse på NPU | INT8 |
| Sparsitet Understøttelse | Ja |
| AI softwarerammer understøttet af NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Understøttelse af Windows Studio Effekter | Ja |
| RAM | 32 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM; Litiumion |
| Hovedlager | 1 TB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Type | 16" - AMOLED; Tastatur, ClickPad, S Pen |
| Berøringsskærm | Ja (10-punkts multi-touch) |
| Opløsning | 2880 x 1800 (WQXGA+); 2 Megapixel |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 120 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 500 cd/m² |
| Farvespektrum | 120% DCI-P3 |
| Egenskaber | Anti-reflekterende, Variabel genindlæsningshastighed (VRR); Dobbelt strøm (2x2); Vision Booster, Galaxy AI |
| Tastaturnavn | Pro-tastatur |
| Grafik-processor | Intel Arc Graphics 140V - op til 64 TOPS |
| Videohukommelse | 16 GB |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Staggered HDR |
| Lyd | Fire højttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos |
| Audiofunktioner | Output: Smart Amp |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kapacitet | 76.1 Wh |
| Run-time | Op til 25 timer |
| Batteri run-time | Video playback: op til 25 timer |
| Output | 65 Watt |
| Interfacedetaljer | HDMI ¦ 2 x Thunderbolt 4 ¦ USB 3.2 (Type A) ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon |
| Hukommelseskortlæser | Ja (microSD) |
| Med software | Quick Share, Galaxy Book Experience, Samsung Multi Control, Second Screen, Samsung Notes, Samsung Gallery, Samsung Settings, SmartThings, Quick Search, Screen Recorder, Live Wallpaper, Bixby Voice Assistant, Samsung Find, Samsung Flow, Samsung Studio, Galaxy Book Smart Switch, Samsung Pass, PENUP |
| Farve | Grå |
| Integrerede funktioner | Lyssensor for omgivelser, accelerationsmåler, gyro sensor |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Udstyr inkluderet | 65 W USB-C strømadapter |
| Medfølgende ledninger | USB-C til USB-C kabel |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.54 cm x 25.22 cm x 1.28 cm |
| Vægt | 1.69 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |