Nedis WIFILXC04W400 dekorativ belysning Dekorativ lyskæde Hvid 400 Lampe( r) LED 3,67 W G
Design
| Produkttype | Dekorativ lyskæde |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Timer | Ja |
| Dæmpbar | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Kabelfarve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Lamper
| Antal lyskilder | 400 pære(r ) |
| Pære(r) inkluderet | Ja |
| Lampetype | LED |
| Total effekt | 3,67 W |
| Lysfarve | Kold hvid, Varmt komfortlys |
| Lysstrøm | 345 lm |
| Pære levetid | 10000 t |
Strømstyring
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Energiforbrug pr. 1000 timer | 4,1 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 8 m |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkelængde | 23,5 cm |
| Pakkebredde | 85 mm |
| Pakkevægt | 894 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |