Nedis
strømforsyningsadapter - 15 cm
Funktioner
| Kabellængde | 0,15 m |
| Stik 1 | SATA 15-stik |
| Stik 2 | SATA 15-pin + Molex (4-pin) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Leder-vinkel | 90° |
| Produktfarve | Sort, Rød, Hvid, Gul |
| Formål | Solid-state drev |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 230 mm |
| Pakkedybde | 5 mm |
| Pakkehøjde | 80 mm |
| Pakkevægt | 21 g |
| Pakketype | Polybag |
Andre funktioner
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Ledningsmateriale | Kobber |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |