Nedis CCGB37150BK02 videokabel adapter 0,2 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Sort
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Kabellængde | 0,2 m |
| Stik 1 | DisplayPort |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| DisplayPort-version | 1.1 |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| AWG-ledningsstørrelse | 28/32 |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 230 mm |
| Pakkedybde | 34 mm |
| Pakkehøjde | 80 mm |
| Pakkevægt | 62 g |
| Pakketype | Polybag |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |