N--LEXIP X TSUME GAME OF THRONES TARGARYEN WL Mouse
Mus inkl. musemåtte
=
Før
776,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
746,-
DKK
(596,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4800 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Rød |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,6 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterilevetid (maks.) | 24 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 193 mm |
| Dybde | 53 mm |
| Højde | 136 mm |
| Vægt | 148 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |