Trust GXT 928W Helox
mus - ultra-lightweight, gaming - USB - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
557,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
527,-
DKK
(421,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 6400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 64 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 82 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |