Trust GXT 926 REDEX II
mus - ultralav latens, justerbar RGB-belysning - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
626,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
596,-
DKK
(476,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 10000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Musens sporingshastighed | 100 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 20 G |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 125,250,500,1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Sensortype | PMW3325 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| LED-indikatorer | Ja |
Ergonomisk
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Kabellængde | 10 m |
| Trådløs rækkevidde | 1,6 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 41 mm |
| Vægt | 102 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkevægt | 129 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Brugervejledning | Ja |