Targus ErgoFlip EcoSmart
mus - bæredygtig ambidextriøs - Bluetooth 5.0 LE - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
685,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
655,-
DKK
(524,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ingen |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Stille klik | Ingen |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ingen |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 74,9 mm |
| Vægt | 136,08 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |