SPEEDLINK
mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
560,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
530,-
DKK
(424,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Hjem |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | Tilbage (handling), Forlæns |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Vertikal design | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Gummigreb | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 3 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 43 mm |
| Vægt | 86 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |