Rapoo MT760M mus Spil Højre hånd Bluetooth Optisk 4000 dpi
Mus inkl. musemåtte
=
Før
735,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
705,-
DKK
(564,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 2 |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 8 |
| Antal programmerbare knapper | 8 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 43 mm |
| Vægt | 89 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |