Defender DARK AGENT GM-590L mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 12800 dpi
Mus inkl. musemåtte
1x
Defender DARK AGENT GM-590L mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 12800 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
Defender DARK AGENT GM-590L mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 12800 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
533,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
503,-
DKK
(402,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 12800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 5 |
| Musens sporingshastighed | 60 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 6 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Acceleration (maks.) | 20 kg |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 125,250,500,1000 Hz |
| Integreret tastatur | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Gummigreb | Ja |
| Tommelfingerstøtte | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1.5 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 135 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 150 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 230 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Logistik data
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 532 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 485 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 352 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10.16 kg |