Lenovo Skærm
86" - VA - 6.5 ms - 4x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
38.957,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
38.927,-
DKK
(31.141,60 ekskl. moms)
Vægt & størrelser
| Skærmbredde | 1895 mm |
| Skærm, højde | 1066 mm |
| Bredde (uden stativ) | 1982 mm |
| Dybde (uden stativ) | 92 mm |
| Højde (uden stativ) | 1209,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 68 kg |
Funktioner
| Nøjagtighed touch | 1,0 mm |
| Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Facet bredde (side) | 2,83 cm |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 800 x 400 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 2119 mm |
| Pakkedybde | 275 mm |
| Pakkehøjde | 1353 mm |
| Pakkevægt | 88 kg |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 8 MP |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 30 W |
Kamera
| Kameratype | Detachable |
Andre funktioner
| Antal mikrofoner | 8 |
| Mikrofontype | Array microphone |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| Sammensat videoindgang | Ja |
| RS-232 grænseflade | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Certificering | RoHS TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
Præstation
| Operativsystem installeret | Android 9,0 |
Computersystem
| Processorproducent | ARM |
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Intern lagerkapacitet | 64 GB |
Tynd Klient
| Processorserie | Cortex-A73 |
| Processorkerner | 4 |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 4 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| 3 | |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| S/PDIF-udgang | Ja |
Outputs
| Linie ud | Ja |
Netværk
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5,0 |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 350 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 410 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -15 - 55 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 90% |
Display
| Skærm diagonal | 2,18 m (86 tommer) |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | Direkte LED |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,4935 x 0,4935 mm |
| Pixeltæthed | 51 ppi |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 6,5 ms |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% sRGB, 85% NTSC |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Farvedybde | 10 bit |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Infrarød |
| Antal simultane touchpunkter | 20 |
| Skærmglastykkelse | 3,2 mm |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |