Lenovo Skærm
23.8" - IPS - 48-120 Hz - 4 ms - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.436,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.406,-
DKK
(1.924,80 ekskl. moms)
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 5 MP |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
Præstation
| Infrarød (IR) sensor | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-A downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 3 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| USB version | 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s) |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 14 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 64 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 190 mm |
| Højde (med stativ) | 385,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,3 kg |
| Vægt (uden stativ) | 3,2 kg |
Design
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5° |
| Drejevinkel område | 45° |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Justerbar højde (maks.) | 15,5 cm |
Funktioner
| Hældningsvinkel | 23,5° |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Andre funktioner
| Certificering | Ja |
Display
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | 6 |
| Maksimal opdateringshastighed | 48-120 Hz |
| Farveområde | 99% sRGB, 99% BT.709 |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Farvedybde | 8-bit (6-bit + FRC) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |