Trust
mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
635,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
605,-
DKK
(484,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Universel |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Ergonomisk
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, iOS, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 57 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 95 mm |
| Vægt | 55 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 77 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |