Sandberg Pro
mus - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 4.0, Bluetooth 5.0
Mus inkl. musemåtte
=
Før
600,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
570,-
DKK
(456,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 103 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 121 mm |
| Pakkehøjde | 44 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |