Rapoo 7200M
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 4.0, Bluetooth 3.0 - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
616,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
586,-
DKK
(468,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Anbefalet brug | Universel |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth | Ja |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Indbygget skærm | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 9 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 107 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Højde | 36 mm |
| Vægt | 71 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |