PORT Connect Professional
lodret mus - med trackball - 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0
Mus inkl. musemåtte
=
Før
800,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
770,-
DKK
(616,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Trackball/hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 3.0 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Ergonomisk
| Kabellængde | 0,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 115 mm |
| Dybde | 71 mm |
| Højde | 92 mm |
| Vægt | 79 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 128 mm |
| Pakkedybde | 75 mm |
| Pakkevægt | 160 g |
| Pakkehøjde | 154 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Batterier inkluderet | Ja |