PORT Connect Professional EXPERT
mus - genopladelig - Bluetooth
Mus inkl. musemåtte
=
Før
716,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
686,-
DKK
(548,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 3200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Ergonomisk
| Tilbagetrækkelig kabel | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 39 mm |
| Højde | 61 mm |
| Vægt | 103 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE, UKCA |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 3 År |