ModeCom MC-WM6
mus - USB - grå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
519,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
489,-
DKK
(391,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Rul | Ja |
| Antal knapper | 2 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Anbefalet brug | PC/Laptop |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 2 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 30 mAh |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Samlende modtager | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 56,5 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 90 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 39 mm |