Mobilis Origine
tastatur og folio-kasse (folio-beskyttende etui) - AZERTY - fransk - sort Indgangsudstyr
Funktioner
| Kapabilitet | iPad 10.9 10th |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Etui-type | Folie |
| Materiale | Imiteret læder |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Indbygget tastatur | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Ridseresistent |
Batteri
| Indbygget batteri | Ja |
| Batteriets levetid | 100 t |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB |
| Pakkebredde | 185 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 290 mm |
| Pakkevægt | 496 g |
Andre funktioner
| Bluetooth | Ja |