Logitech POP Keys
tastatur Indgangsudstyr
Tastatur
| Tastatur nøglekontakt teknologi | Logitech Tactile |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Portugisisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Produktfarve | Grøn, Violet, Hvid, Gul |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11, Windows 10 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 15, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Software
| Software, der kan downloades | Logi Options+ |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 138,47 x 321,2 x 35,4 mm |
| Tastatur vægt | 779 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 54,5 mm |
| Pakkedybde | 338,5 mm |
| Pakkehøjde | 155,5 mm |
| Pakkevægt | 1,03 kg |
Andre funktioner
| Kapabilitet | Logi Bolt USB receiver |
| Antal kanaler | 3 kanaler |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 237 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 356 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,57 kg |