Logitech Master Series MX Anywhere 3S for Mac
mus - Bluetooth - bleg grå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.020,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
990,-
DKK
(792,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | Clickable scrolling, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 10 |
| Afsøgningshastighed | 88,133 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Sensortype | Darkfield high precision |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sølv, Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Batteriets levetid | 2,33 måned(er) |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
Systemkrav
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Understøttede mobile operativsystemer | iPadOS 13 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 65 mm |
| Dybde | 34,4 mm |
| Højde | 100,5 mm |
| Vægt | 99 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Genbrugsplast | 61% |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |